Özlem Demircan Prodüksiyon

Özlem küçüklüğünden beri fotoğrafın içinde. Babası eve küçük çapta bir karanlık oda kurmuş. İlk fotoğraflarını da babasının makineleriyle çekmiş. Fotoğrafı hobi olarak yapan babasının aksine o meslek olarak seçmiş bu dalı. Üniversitede iktisat okumasına rağmen. Bornova Forum’da bir prodüksiyon firması var, 24 kişi çalışıyor. İşlerin yoğunluğundan İstanbul’da da şube açmış. Şimdilerde Çeşme ofis için hazırlanıyor.

Düğün fotoğraflarında çiftlere göre özel öyküler, kurgular yazıyor. Sıradışı ve eğlenceli çekimler çok renkli geçiyor. Her albümün ayrı bir hikayesi oluyor.

Fotoğraf çekmenin sadece deklanşöre basmak olmadığını vurguluyor böylelikle. Doğum fotoğrafları da öyle. Katalog çekimleri, reklam ve moda fotoğrafları, filmleri hazırlıyor Deniz Seki, Nilüfer gibi ünlü sanatçıların yapıtlarında imzası var.

Özlem Demircan’ı akla gelebilecek her yerde çekim yaparken görmek mümkün. Bir Microligt kanadında, on bin fitten atlayan bir paraşütte, denizaltında, bir dominatörün tepesinde, pamuk tarlasında, tren raylarında, deniz kıyısında, uçurumun kenarında, doğum odasında, nikah salonunda.

Yetkili Kişi: Özlem Demircan
Adres: Kazım Dirik Mah.372/10 Sok.No:11 Bornova – İzmir
Telefon Numarası: 0232-374 47 71
Web Sitesi: www.ozlemdemircan.com

 

Yorum yazın

Lütfen adınızı girin

Adınızı belirtmeniz zorunludur.

Lütfen geçerli bir email adresi girin.

Email adresi zorunludur

Lütfen mesajınızı girin.

Düğünde! © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.